Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ відзначають 25-річчя факультету Міжнародною науковою конференцією

Біологи ЗНУ відзначають 25-річчя факультету Міжнародною науковою конференцією

11.05.2012 13:23 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет конференція

У Запорізькому національному університеті розпочала роботу ІІІ Міжнародна науково – практична конференція «Сучасні проблеми біології, екології та хімії», участь у якій взяли науковці із Росії, Білорусі, Казахстану, Франції та Іспанії, викладачі та студенти ЗНУ та багатьох вишів України.

Відкриваючи пленарне засідання, в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар привітав учасників потужного наукового форуму зі святом і побажав плідної роботи.
Олександр Григорович відзначив, що цьогорічна конференція знакова - вона відбувається у дні святкування 25-річного ювілею біологічного факультету ЗНУ, подякував професорсько-викладацькому складу факультету та декану за багаторічну працю, розвиток науки та виховання талановитих науковців та справжніх фахівців.
Декан біологічного факультету доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омелянчик ознайомила присутніх із науковими досягненнями факультету і подякувала учасникам та гостям конференції, а також побажала плідної роботи.
Із вітальним словом до учасників форуму звернувся і начальник управління з питань екологічної безпеки запорізької міської ради Гліб Золотарьов. Він наголосив на важливості розвитку природничих наук, оскільки саме біологи мають можливість віднайти механізми та шляхи збереження навколишнього середовища.
Конференція у ЗНУ триватиме протягом трьох днів. Гості наукового форуму сьогодні також ознайомляться із пам’ятками Запоріжжя, а наступні два дні проведуть у науковій роботі.

Наталія Логвиненко

Схожі новини