Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування 25-річчя біологічного факультету

Святкування 25-річчя біологічного факультету

14.05.2012 12:53 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Річниця

11 травня біологічний факультет ЗНУ відзначив своє 25-річчя. Привітати ювілярів завітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту запорізької міської ради Наталія Вітковська, проректор з наукової роботи ЗНУ Віктор Грищак, депутат міської ради, начальник Управління у справах сім’ї та молоді ПАТ «Мотор Січ» Руслан Підорич, проректор з науково-педагогічної роботи Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Валерій Савін, а також начальник Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради Гліб Золотарьов.

Вони подякували професорсько-викладацькому складу біологічного факультету та вручили їм грамоти за багаторічну, сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освіти і науки та підготовку висококваліфікованих спеціалістів. А доктора медичних наук, професора кафедри фізіології з курсом цивільної оборони Віталія Єщенко нагородили орденом «За розвиток Запорізького краю» III ступеня.
На свято завітав колишній ректор ЗНУ, доктор технічних наук, професор В’ячеслав Толок. Він побажав ювілярам процвітання, успіху та творчої наснаги. Крім того, факультет із 25-літтям привітав і колишній декан біологічного факультету ЗНУ (1997-2003 рр.), доктор біологічних наук, професор Андрій Смирнов, який сьогодні живе та працює в Канаді.
До біологічного факультету з привітальними словами звернулися і представники інших факультетів нашого університету: журналістики, фізичного, менеджменту, фізичного виховання, математичного та юридичного.
Зі словами подяки до гостей звернулася і декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Людмила Омельянчик. Вона подякувала гостям та усім присутнім на святі за добрі слова та вітання, відзначила здобутки та окреслила перспективи розвитку факультету, і наголосила, що в майбутньому планується зробити біологічний факультет факультетом природничих наук. На завершення Людмила Олександрівна запропонувала вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про викладачів, які стояли у витоків біологічного факультету.
Після цього розпочалася концертна програма, ведучими якої стали студентки біологічного факультету Катерина Тимофієва та Аліна Грушко. Студенти ЗНУ - Наталія Онишкевич, Яна Тарханова, Микола Білик, Євген Сірков, Ольга Солоха, Анастасія Таран, Катерина Терещенко, а також школярка Жанна Войтович подарували усім присутнім вокальні номери. Завітав на свято і танцювальний балет «Party people».
Студенти біологічного факультету підготували презентацію «Еволюція студента біологічного факультету», продемонстрували корисну рекламу «Як треба виводити плями» та влаштували показ світової моди білого халату. А старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Володимир Стрельченко розповів жартівливий вірш про студента біологічного факультету.

Олена Ярошенко

Схожі новини