Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кандидат на посаду ректора Григорій Брехаря: «Зберегти та збільшити»

Кандидат на посаду ректора Григорій Брехаря: «Зберегти та збільшити»

25.05.2012 14:20 Вибори ректора-2012

Сьогодні о 12.00 в актовій залі головного навчального корпусу відбулася зустріч ще з одним кандидатом на посаду ректора ЗНУ – професором Григорієм Брехарею. Проректор з наукової роботи Віктор Грищак представив виборцям кандидата та оголосив регламент роботи.

Професор Брехаря висловив подяку присутнім за можливість знову виступити з цієї трибуни. У Запорізькому національному він пройшов довгий трудовий шлях – від старшого викладача кафедри до першого проректора (з 1972 року до 2005 року з перервами у термінах). Тому не на словах знайомий з університетом, більшістю трудового колективу та його проблемами.
Григорій Павлович висловив думки щодо розвитку ЗНУ та наголосив на впровадженні поступового плану дій на наступні 5-7 років. Зокрема запевнив, що він націлений на створення високорозвиненого європейського освітнього центру, у якому будуть впроваджені світові стандарти якості освіти і науки, розвиватимуться інноваційні технології тощо.
Свої пріоритети розподілив у трьох напрямках: люди, ресурси, технології. Також кандидат зазначив, що він не даватиме нездійсненних обіцянок. На зустрічі піднімалися питання житла для співробітників, умов навчання студентів, статей підвищення доходу університету (контрактна форма навчання, інвестиції підприємств, наукова робота тощо). Григорій Павлович також наголосив на домовленості з президентом НАН України Борисом Патоном про створення на базі ЗНУ відділення НАН України та кількох спеціалізованих лабораторій.
Присутні мали змогу поспілкуватися з претендентом на посаду ректора та отримати відповіді на питання.

Олена Хлистун

Схожі новини