Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Микола Фролов презентував колективу ЗНУ програму кандидата на посаду ректора

Микола Фролов презентував колективу ЗНУ програму кандидата на посаду ректора

28.05.2012 14:53 Вибори ректора-2012

У 50 аудиторії першого корпусу ЗНУ о 12.00 відбулася зустріч трудового колективу університету з кандидатом на заміщення вакантної посади ректора професором, кандидатом історичних наук Миколою Фроловим.

На початку зустрічі проректор із наукової роботи Віктор Грищак представив кандидата колективу та запросив його до слова. Микола Фролов презентував власну Програму розвитку Запорізького національного університету. Вона складається із п’яти основних пунктів: навчально-методична робота (визначення нових перспективних спеціальностей, створення фізико-математичного ліцею ЗНУ, впровадження сучасних технологій тощо); наукова та науково-дослідна робота (розширення мережі спеціалізованих вчених рад, впровадження госпдоговірних науково-дослідних розробок і держбюджетних проектів та ін.); кадрова робота (створення університетської програми підтримки розвитку науково-педагогічного та творчого потенціалу колективу, введення обов’язкового преміювання за захист кандидатських та докторських дисертацій, створення системи наукового обміну та стажування закордоном); зміцнення матеріальної бази (ремонти корпусів та гуртожитків, зміцнення та оновлення бази для дослідницької та експериментальної роботи факультетів, отримання нових корпусів); соціальний захист працівників університету (оздоровлення, надання житла, преміювання, надання матеріальної та організаційної допомоги). Спілкуючись із колективом, кандидат зазначив, що представлена програма не вичерпує весь перелік пропозицій та напрямів роботи, які він планує реалізувати у випадку обрання на посаду, а також відповів на запитання, що цікавили присутніх.

Наталія Логвиненко