Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історія: захист кандидатських дисертацій

Історія: захист кандидатських дисертацій

22.01.2002 00:00

24 січня в ауд. 326 (5 навчальний корпус) о 13:00 відбудеться захист кандидатської дисертації Тронько Тетяни Володимирівни (кафедра всесвітньої історії Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка) "Діяльність державних органів у галузі жіночої середньої освіти в Наддніпрянській Україні (ІІ половина ХІХ століття)". Науковий керівник - доктор історичних наук Лобурець В.Є.
Там же 25 січня о 10:00 проходитиме захист кандидатської дисертації Козирєва Валерія Кириловича (кафедра історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін ЗДУ) "Запорізька спадщина на Півдні України останньої чверті XVIII - початку XIX століття". Науковий керівник - доктор історичних наук Бойко А.В.
Деканат історичного факультету ЗДУ

Дмитро Волковинський