Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Українські гандболісти - треті в Європі!

Українські гандболісти - треті в Європі!

18.06.2012 16:43

15-17 червня 2012р. у м. Любляна (Словенія) проходив Чемпіонат Європи з гандболу серед ветеранів.

У турнірі брали участь 12 команд: СК "Легион XXI" (Україна), Vienna Masters (Австрія), Brno (Чехія), Hort SE (Угорщина), Cat 45+ (Іспанія), Kolding IF (Данія), Budapest Old Boys (Угорщина), Roma Handball (Італія), Szczecin (Польща), HC "BASK" (Сербія), Russia (Росія), Italian Master Team (Італія).
Українські гандболісти у груповому турнірі програли угорцям з рахунком 10-14, виграли у поляків з рахунком 14-9, італійців 13-10 та іспанців 10-9.
У півфіналі українці програли росіянам з рахунком 7-15, а у матчу за 3 місто в складнішій боротьбі у серії пенальті була обіграна угорська команда Budapest Old Boys з рахунком 21-20. Українська команда виборола бронзові медалі Чемпіонату Європи!
У складі української команди виступав старший викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання ЗНУ, Майстер спорту СРСР та України з гандболу, тренер чоловічої команди вищої ліги "ЗНТУ-ЗАС" Дмитро Георгійович Сердюк. Вітаємо Дмитра Георгійовича з бронзовою нагородою та бажаємо подальших спортивних успіхів!

На фото під номером 9 – Дмитро Георгійович Сердюк.