Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 22 червня – день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня – день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06.2012 09:57

22 червня о 10:00 Верховною Радою України запроваджено всеукраїнську хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні, буде припинено рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів та будуть приспущені державні прапори України.

Це день вшанування пам'яті про початок Великої Вітчизняної війни, що забрала десятки мільйонів людських життів. У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував найдорожчим – життям, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.
Наш святий обов’язок – оберігати мир і спокій у державі, жити у дружбі й злагоді. Адже саме за мир віддали свої життя воїни-визволителі!