Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет готується до нового навчального року

Університет готується до нового навчального року

22.06.2012 13:19 АГЧ Ремонтно-будівельні роботи

Не зважаючи на літні канікули, на території ЗНУ проводиться значний обсяг ремонтно-будівельних робіт з благоустрою навчальних корпусів та території студмістечка. Адміністративно-господарча частина ЗНУ готує університет до нового навчального року.

Зараз проводиться капітальний ремонт входу в 2 навчальний корпус. Ганок, тамбур, вхідні двері, дах навісу та й сам навіс будуть повністю відремонтовані та змінені. До першого вересня 2 корпус буде виглядати набагато краще, ніж раніше. Вартість усіх виконаних робіт складе приблизно 500 тисяч гривень.
Також у 2 корпусі почався ремонт 121 аудиторії, котра тепер буде комп’ютерним класом. А до початку вступної кампанії у бібліотеці цього ж корпусу, де працюватиме приймальна комісія, встановлять кондиціонер.
На черзі стоїть оновлення тротуарної плитки та газонів на площі між 2 та 6 навчальними корпусами. Розпочався ремонт приміщень аудиторій та кафедр в 2 навчальному корпусу. У 3 навчальному корпусі були проведенні ремонтні роботи входу, а також з’явилася алейка та нові доріжки біля корпусу. Також буде реконструйована система подачі води до корпусу – старі металеві труби будуть замінені на пластикові.
У навчальному корпусі № 8 (БК ім. Дроб’язка) відбувся поточний ремонт коридору, та актової зали. Планується ремонт декількох аудиторій цього корпусу, а також холу на першому поверсі.
Що стосується 4 навчального корпусу, то тут планується утеплення вставки між будинками, оскільки взимку вона промерзає.
Планується проведення капітального ремонту ( санації ) будівлі навчального корпусу № 6, з заміною всіх вікон на металопластикові, утеплення стін, фундаменту та даху. Вартість цього ремонту складатиме приблизно 3,5 мільйони гривень.
У головному, 1 навчальному корпусі, буде відремонтована 54 аудиторія, а у 5 корпусі – коридор другого поверху, та продовжиться ремонт фасаду.
У гуртожитках ЗНУ також постійно відбуваються ремонтні роботи. Так, у гуртожитку № 2 було зроблено ремонт кімнат, душових та санвузлів, планується частково змінити систему опалення. Змонтована та експлуатується нова система вентиляції приміщень душових.
Біля гуртожитку №3 Адміністративно-господарча частина планує змінити ганок. В цьому ж гуртожитку, а також у гуртожитку №4 до початку навчального року буде переобладнана система каналізації та водопостачання.
І, звісно ж, АГЧ постійно займається озелененням та благоустроєм студмістечка ЗНУ. Зелені дерева, газони та квітучі клумби ось результат роботи співробітників АГЧ. Як завжди значну увагу приділяється енергозбереженню. Так, наприклад, з метою економії планується реконструювати систему подачі теплоносія у 6 навчальний корпус, що дасть значну економію коштів. Також у найближчих планах АГЧ заміна системи водопостачання студмістечка за допомогою будівництва свердловини, глибина якої сягає 130 метрів. Тож вода для технічних потреб університету буде постачатися до корпусів та гуртожитків ЗНУ з підземних водоносних шарів, а це забезпечить пристойну економію фінансових ресурсів університету.
Таким чином, новий навчальний рік викладачі та студенти ЗНУ розпочнуть в оновлених та комфортних аудиторіях!

Олена Ярошенко