Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Уперше бакалаври та магістри Запорізького національного університету отримали Додаток до диплома Європейського зразка

Уперше бакалаври та магістри Запорізького національного університету отримали Додаток до диплома Європейського зразка

09.07.2012 13:42 вручення дипломів

Сьогодні в Запорізькому національному університеті відбулося урочисте вручення Додатків до диплома Європейського зразка бакалаврам та магістрам - випускникам 2012 року. Першими підтвердження європейського рівня освіти отримали 27 найкращих випускників ЗНУ 2012 року.

Вітаючи випускників, викладачів, деканів та гостей заходу, ректор ЗНУ Микола Фролов відзначив, що вручення перших Додатків до диплома Європейського зразка сьогодні має особливе значення для нашого вишу, оскільки засвідчує європейський рівень освіти в ЗНУ, є ще одним важливим кроком для інтеграції України до Європи та світу. Випускники, які першими отримали Додаток, позиціонуватимуть Запорізький національний університет як виш, що надає освіту європейського рівня. Звертаючись до випускників, Микола Олександрович побажав їм реалізуватися професійно у рідній державі, але підкреслив, що тепер вони мають європейські перспективи працевлаштування та навчання.
Додаток до диплома Європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) забезпечує міжнародне визнання диплома (кваліфікацію вищої освіти) і відкриває доступ до подальшого навчання або здійснення професійної діяльності за кордоном. Додаток заповнюється відповідно до структури, розробленої Європейською комісією, Радою Європи і ЮНЕСКО/СЕПЕС, містить інформацію двома мовами (англійською та українською) про індивідуальне навчання та отримані компетентності і дозволяє спростити процедуру вступу до навчального закладу за кордоном.

Схожі новини