Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступна кампанія в Економіко-правничому коледжі ЗНУ у розпалі

Вступна кампанія в Економіко-правничому коледжі ЗНУ у розпалі

13.07.2012 14:17 Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2012

Триває вступна кампанія в Економіко-правничому коледжі ЗНУ. Цього року спостерігається чимало абітурієнтів із інших областей нашої країни. За словами фахівців приймальної комісії ЕПК, документи на вступ подали випускники з Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей, АР Крим, навіть є абітурієнтка з Закарпаття.
На сьогодні до приймальної комісії коледжу подали повні пакети документів близько 600 осіб.

Однією з особливостей роботи приймальної комісії коледжу цього року можна назвати велику кількість заяв від випускників 11-их класів. Серед них є ті, кому не пощастило набрати 140 балів у ЗНО з профільного предмету. Мінімальний бал вступу до коледжу -124.
На сьогодні документи до ЕПК вже подали 146 випускників 11-их класів, велика кількість з них обрала такі спеціальності, як «Туристичне обслуговування», «Соціальна робота», «Фізичне виховання».
Конкурс за державним замовленням у ЕПК на спеціальність «Правознавство» сьогодні складає майже 7 осіб, на «Туристичне обслуговування» - 5-6. Щодо навчання на умовах контракту, конкурс також зростає. На одне місце вже претендує 1,5 особи.
До початку вступної кампанії колективом ЕПК була проведена велика профорієнтаційна робота. Тричі за минулий рік в ЕПК проходили Дні відкритих дверей.
Минулого року на базі ЕПК розпочали роботу власні підготовчі курси. За цей період їх відвідали понад 200 старшокласників. Зараз завершують роботу останні в цьому навчальному році місячні курси.
Директор коледжу Олена Грибанова висловила задоволення поточними показниками прийому абітурієнтів:
- Ми сподіваємося, та вже й бачимо, що першокурсники в прийдешньому навчальному році прийдуть до нас добре підготовлені, з ґрунтовними знаннями. Минулого року до коледжу прийшли 24 вступники, що мали атестати з відзнакою. А в цьому році серед наших абітурієнтів таких вже 22. Слід зазначити, що протягом навчання всі вони підтверджують високий рівень знань.

Олена Хлистун

Схожі новини