Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет зустрічав «вогонь перемоги»

Запорізький національний університет зустрічав «вогонь перемоги»

16.07.2012 16:20

До ЗНУ сьогодні завітали представники спортивної громадськості Запорізької області, де зустрічали Всеукраїнську естафету «Передай вогонь перемоги!», ініційовану Національним Олімпійським комітетом України.

На урочисту зустріч зібралися представники відділення НОК Запорізької області, керівництво університету, факультету фізичного виховання, відомі спортсмени, переможці олімпійських ігор, тренери, спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл, журналісти місцевих ЗМІ.
Право представляти Україну на XXX Олімпійських іграх, які розпочнуться 27 липня в Лондоні вибороли 17 запорізьких спортсменів, серед яких, як завжди, є вихованці Запорізького національного університету: заслужений майстер спорту з легкої атлетики України, чемпіонка Європи Олеся Повх; заслужений майстер спорту з легкої атлетики України, чемпіонка Європи Марія Ремень; срібний призер Чемпіонату світу, багатоборець Олексій Касьянов; заслужений майстер спорту Чемпіон Європи зі стрибків у воду, учасник олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон України Антон Захаров; міжнародний майстер спорту з плавання, бронзовий призер Європи Сергій Фролов; заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон Європи з греко-римської боротьби Вюгар Рагімов. Усі вони зараз знаходяться на заключних тренувальних зборах. Із привітальним словом до присутніх звернулися: голова обласного відділення НОКУ, в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Лобанов та ректор ЗНУ, президент Федерації легкої атлетики Запорізької області Микола Фролов. Володимир Євгенович нагадав: «Через 10 днів у Лондоні відбудуться 30-ті літні Олімпійські ігри. Всі наші спортсмени делеговані вами – дитячими та юнацькими спортивними школами, Запорізьким національним університетом. Бажаємо нашим спортсменам удачі, щоб усі бронзові нагороди перекувати на срібло та золото!». Також Володимир Лобанов передав присутнім та учасникам всеукраїнської естафети привітання від голови НОКУ Сергія Бубки.
Ректор ЗНУ Микола Фролов від імені університетської спільноти звернувся до присутніх зі словами: «Дуже приємно, що з приводу такої визначної події – напередодні відкриття ХХХ Олімпійських ігор – ми зібралися саме тут, на площі перед спорткомплексом Запорізького національного університету! Тут ми вшановуємо як ветеранів олімпійського спорту, так і молодих спортсменів, які братимуть участь в олімпіаді. Певен, ЗНУ і надалі високо нестиме прапор олімпійського спорту!».
Прибуття олімпійського вогню вітали гучними оплесками: його привезли до Запоріжжя майстри спорту Олег Герман, Ксенія Курнавіна та Діана Богатир.
На урочистостях також були присутні олімпійці різних поколінь. Від імені усіх видатних спортсменів присутніх привітала олімпійська чемпіонка Сеулу-88 Ольга Стражева.
Свої вміння глядачам продемонстрували вихованці Запорізької школи козацького бойового мистецтва «СПАС», а спортсмени ДЮСШ №10 представили танок левів. Надалі естафета відбуває до Дніпропетровської області, а в Києві олімпійський вогонь запалає 21 липня.