Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ завершились творчі конкурси для абітурієнтів

На факультеті журналістики ЗНУ завершились творчі конкурси для абітурієнтів

20.07.2012 12:09 Все Факультети Журналістики

Протягом 9-10 та 17-18 липня на факультеті журналістики тривали творчі конкурси для вступу на денну форму навчання за ОКР «бакалавр». Вони проводилися для абітурієнтів, котрі подали документи до ЗНУ у період з 2-9 та з 10-17 липня, відповідно.

Під час творчого конкурсу абітурієнтам пропонувалося виконати два завдання: написати замітку, нарис чи текст свого виступу на класних зборах та написання творчої роботи на одну із запропонованих тем. Учасникам конкурсу пропонувалося п’ять тем, одну із яких вони обирали відповідно до своїх інтересів та досвіду життєвих спостережень.
Цього року в двох сесіях творчого конкурсу взяли участь 203 абітурієнти. У першій сесії – 136 вступників, у другій – 67.
За словами завідувача кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків з громадськістю, заступника декана факультету журналістики з навчальної роботи Віктора Костюка, рівень грамотності цьогорічних абітурієнтів вищий, ніж в минулі роки. Можливо, це пов'язано з тим, що в цьому році відповідно до правил прийому прохідний бал з профільного предмету (українська мова і література) повинен бути не нижче 140 балів.
Також Віктор Володимирович зазначив: «Мушу сказати, що рівень грамотності випускників повинен бути вищим. Є, звісно, твори привабливі за своїм змістом, але в них багато стилістичних, орфографічних та пунктуаційних помилок».
За результатами творчих конкурсів із 203 абітурієнтів не пройшли вступні випробування приблизно 20 вступників.
Загалом, творчі конкурси були організовані та проведені на досить високому рівні.
А вже протягом 12-19 серпня проходитимуть творчі конкурси для абітурієнтів заочної форми навчання.

Олена Ярошенко