Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася ІІ сесія творчих конкурсів зі спортивних напрямів

У ЗНУ розпочалася ІІ сесія творчих конкурсів зі спортивних напрямів

20.07.2012 13:41 Все Факультети Фізичного виховання Вступна кампанія-2012 Абітурієнт-2012

У ЗНУ 18-23 липня проходить ІІ сесія творчих конкурсів зі спортивних напрямів «Фізичне виховання», «Спорт» та «Здоров’я людини».

Сьогодні на стадіоні «Локомотив» та у спортзалі спортивного комплексу ЗНУ відбулися творчі конкурси для вступників за напрямом освіти «спорт». Тут вони демонстрували свою фізичну підготовку, виконували різні вправи: прес, підтягування на руках (чоловіки), підтягування ніг (дівчата), човниковий біг, стрибки у довжину з місця тощо.
У першій сесії творчих спортивних конкурсів, яка проходила 10-15 липня, взяли участь близько 150 осіб: 53 вступники – за напрямом «фізичне виховання», 32 – «спорт» та 53 – «здоров’я людини». Другу сесію вже пройшли 44 претенденти на напрям «фізичне виховання» та 26 – на «спорт». За два дні відбудеться заключний етап цієї сесії з напряму «здоров’я людини».
Останні вступні випробування з означених напрямів проходитимуть 27 липня, у них візьмуть участь військовослужбовці та звільнені зі строкової служби, претенденти з інших держав та ін.
Як зауважили представники комісії, під час проходження творчих конкурсів ніяких ускладнень не виникало і травм ніхто з вступників не отримав.

Олена Хлистун

Схожі новини