У голландському містечку Ассен 18-21 липня проходив чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед молоді віком до 23 років. У ньому взяли участь по 24 чоловічі та жіночі пари. Кращою в змаганнях показала себе українська двійка - студент факультету фізичного виховання майстер спорту міжнародного класу Сергій Попов та його напарник Валерій Самодай. Вони вибороли золоті медалі.
Неодноразово український дует ставав переможцем та призером чемпіонатів світу та Європи у молодших вікових категоріях, вигравав цілу низку престижних міжнародних турнірів. Обидва спортсмени у минулому сезоні грали у Суперлізі чоловічого чемпіонату України з класичного волейболу. Тоді Сергій Попов став срібним призером у складі красноперекопської команди «Кримсода».
У нинішньому чемпіонаті спочатку українці добилися перемоги на груповому етапі, взявши верх над суперниками з Норвегії, Португалії та Швейцарії. На наступних етапах вони перемогли словаків, білорусів та найсильніших гравців турніру – поляків. Фінальну гру з польською парою Кантор-Лосяк наші виграли з абсолютною перемогою 2:0.

