Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відзначають високу активність абітурієнтів

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відзначають високу активність абітурієнтів

26.07.2012 11:01 Економіко-правничий коледж

Станом на 26 липня до Економіко-правничого коледжу ЗНУ подано понад 700 заяв (для порівняння: минулого року ця цифра становила близько 500 заяв).

Спеціалісти коледжу відзначають, що особливістю цьогорічної вступної кампанії для ЕПК стало те, що до коледжу подали свої документи на ОКР «молодший спеціаліст» багато випускників 11 класів (приблизно 300 чоловік).
Ще однією особливістю можна назвати значну кількість абітурієнтів пільгових категорій, які подали свої документи до коледжу.
23-24 липня в Економіко-правничому коледжі відбулися перші вступні випробування. Абітурієнти написали диктанти різного рівня складності з української мови.
Найскладнішими були диктанти для спеціальностей «Видавнича справа та редагування» і «Правознавство». Всього диктант з української мови писало понад 300 вступників. За результатами всі абітурієнти пройшли перше вступне випробування. А найкращі результати показали вступники, які подали документи на спеціальність «Видавнича справа та редагування».
За словами директора Економіко– правничого коледжу Запорізького національного університету Олени Грибанової, дуже тішить те, що цього року збільшилась кількість абітурієнтів, які отримали атестати з відзнакою. Якщо минулого році їх було 17, то цього року вже 23. Крім того, перший вступний іспит з української мови показав, що з тих абітурієнтів, які закінчили навчання у школі з відзнакою, лише троє не підтвердили свій високий рівень знань.
25 липня в ЕПК було проведено творчий конкурс з фізичної підготовки для спеціальності «Фізичне виховання». Абітурієнти виконали гімнастичні вправи (піднімання ніг до прямого кута з вихідного положення «вис на гімнастичній стінці», підтягування на високій перекладині (турніку) з вихідного положення «вис на перекладині на прямих руках»), а також легкоатлетичні вправи (біг на 60 метрів для 9 класу та біг на 100 метрів для 11 класу, стрибок у довжину з місця). В творчому конкурсі з фізичної підготовки взяли участь 37 випускників 9-х класів та 28 випускників 11-х класів.
На черзі вступні випробування для абітурієнтів з таких дисциплін, як географія, математика та історія України. Вони відбудуться вже 27-28 липня.
За п’ять років існування коледжу ще не було таких гарних показників, а також такої кількості охочих навчатися в Економіко-правничому коледжі ЗНУ. До того ж, вже сьогодні близько 200 абітурієнтів подали оригінали своїх документів. Це говорить про високий рівень довіри до ЕПК та ЗНУ загалом.

Олена Ярошенко

Схожі новини