Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ще один крок до формування професіоналізму

Ще один крок до формування професіоналізму

28.08.2012 15:42

З вересня 2012 року починають роботу оновлені курси Центру бізнес-освіти ЗНУ. Фахівці Центру впевнені, що нові знання допоможуть випускникам краще адаптуватися до реалій життя та сучасного ринку працевлаштування. Саме тому вони постійно вдосконалюють навчальні програми та створюють необхідні умови для того, щоб час, витрачений на навчання, був не тільки максимально ефективним, а й цікавим, обмінюються досвідом із фахівцями з усіх регіонів України.

Напрям «Туризм»
Запорізький національний університет - єдиний Виш, де займаються формуванням та підвищенням кваліфікації кадрів туристичної галузі регіону, тому туристичні курси – це школа, де початківці переймають досвід кращих фахівців, «акул» туристичного бізнесу. Так, фахівцями Центру бізнес-освіти ЗНУ була збільшена програма навчання до 98 годин.
Також до програми були включені заняття з історії архітектури, інноваційних технологій, управління якістю, маркетингу туристичної діяльності, основ комунікації та ведення переговорів, туристичних ресурсів України, практикуми «Запоріжжя спортивне» та «Запоріжжя мистецьке», майстер-класи зі знавцями музейної справи Запорізького обласного краєзнавчого музею (зал археології, зал природи, зал етнографії та зал війни) та ін.
Напрям «Спорт»
Підвищення кваліфікації фахівців даної галузі є дуже важливим, адже ці спеціалісти безпосередньо займаються реабілітаційною та оздоровчою діяльністю. Сьогодні центри та організації, що займаються оздоровленням, відчувають велику потребу саме у цих спеціалістах. Тому зміни торкнулися і курсів «масажистів-реабілітологів»: програма навчання (80 годин) розбита на блоки з різних видів масажу (класичний, дитячий, оздоровчий, лікувальний та ін.), основу складає техніка та методика класичного масажу та реабілітація людини.
На курсах «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки» будуть проводитися й додаткові майстер-класи.
Напрям «Соціально-психологічна реабілітація засобами музики (музикотерапія)»
Це не тільки цікавий, але й дуже важливий напрямок, адже він створює нові умови для соціальної та психологічної адаптації людей із особливими потребами, дітей, людей з психічними розладами, вагітних, та створює нове розуміння музики та мистецтва. Фахівцями Центру бізнес-освіти ЗНУ було випущено 3 групи фахівців із музикотерапії.
Окрім того, цього року будуть запроваджуватись нові тренінги з мистецтв, що допоможуть у реабілітаційній діяльності.
Взагалі, змін дуже багато практично на всіх курсах, тому фахівці Центру завжди приділять увагу кожному, хто має бажання підвищити свій професійний рівень.

Олександра Біловош