Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті розпочався цикл семінарів для вчителів

На біологічному факультеті розпочався цикл семінарів для вчителів

29.08.2012 13:48 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

29 серпня на біологічному факультеті ЗНУ для вчителів, методистів та директорів методичних об’єднань Запорізького регіону було проведено лекції для підвищення кваліфікації з природничих наук. Ця зустріч була організована спільно із Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Мета роботи – підвищення кваліфікації вчителів та профорієнтаційна робота з метою популяризації біологічного факультету ЗНУ серед учнів шкіл.

Перед учасниками заходу з лекціями виступили кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії біологічного факультету Михайло Завгородній (тема - «Основні помилки, які допускають учні при виконанні зовнішнього незалежного оцінювання з біології та хімії», а також кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Корж з темою «Екологічне виховання учнів».
Декан біологічного факультету ЗНУ, професор Людмила Омельянчик розповіла гостям про біологічний факультет, його досягнення, про теоретичну та практичну підготовку студентів факультету, можливості працевлаштування після завершення навчання та правила прийому на біологічний факультет.
Крім того Людмила Олександрівна провела екскурсію факультетом, під час якої гості мали можливість ознайомитись з лабораторіями, дізнатись про інноваційні технології, які були запроваджені на факультеті. Також гості відвідали зоологічний музей біологічного факультету, фонд якого нараховує понад 800 експонатів хребетних тварин (опудала, скелети, черепа різних видів), вологі препарати, колекції молюсків, ракоподібних, колекцію комах, а також зоологічну колекцію.
Таким чином, традиційний цикл семінарів для вчителів було розпочато. У новому навчальному році планується провести ще біля десяти лекцій.

Олена Ярошенко

Схожі новини