Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту ЗНУ відбулось урочисте вручення студентських квитків першокурсникам

27.09.2012 16:14

Отримання першого «професійного посвідчення» менеджерами-першокурсниками у святковому форматі вже давно стало традиційним. Розділити радість майбутніх фахівців з менеджменту до актової зали 2-го корпусу ЗНУ завітали викладачі та випускники факультету, батьки та друзі першокурсників.

З вітальним словом до першокурсників звернулася декан факультету менеджменту Ірина Шавкун, зі сцени лунали сучасні хіти англійською мовою, а безліч повітряних кульок створювали чарівну святкову атмосферу.