Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники Апостольського районного ліцею-інтернату ознайомились з енергоощадними технологіями ЗНУ

Старшокласники Апостольського районного ліцею-інтернату ознайомились з енергоощадними технологіями ЗНУ

02.10.2012 09:30 енергоефективність енергозбереження профорієнтація

29 вересня близько 30 учнів 8-11 класів Апостольського районного ліцею-інтернату завітали до Запорізького національного університету. Екскурсію для школярів організували не лише задля того, аби вони більше дізналися про наш навчальний заклад, але й мали можливість ознайомитись з енергоощадними розробками нашого вишу.

Справа в тому, що цей ліцей останніми роками спеціалізується саме на питаннях енергоефективності та енергозбереження. Його учні мають можливість відвідувати спеціальні факультативні заняття, вони готують наукові дослідження та практичні розробки, пов’язані з цією тематикою. Саме тому директор ліцею Н.С. Мартьянова звернулася до керівництва ЗНУ з проханням ознайомити її учнів із передовими енергоощадними технологіями, які давно вже застосовуються в нашому університеті.
У суботу делегацію від Апостольського ліцею зустріли представники нашого університету. Завідувач підготовчого відділення, доцент Ірина Бакаленко провела екскурсію студентським містечком. Школярі відвідали корпуси ЗНУ та його пам’ятні місця. Дітей вразили благоустрій і краса території. Більше розпитавши про спеціальності, за якими наш виш здійснює підготовку фахівців, вони вирішили у майбутньому обов’язково здобувати вищу освіту саме в цьому університеті.
Не менше враження справила на них лекція з енергозбереження. Фахівці лабораторії енергоефективності та енергозбереження адміністративно-господарчої частини ЗНУ під керівництвом проректора з АГЧ Сергія Кушніра супроводжували свою лекцію показом мультимедійних слайдів та демонстрацією зразків енергоощадного обладнання.
По завершенню заняття школярам безпосередньо запропонували оглянути енергоощадне устаткування, розміщене на території ЗНУ, докладніше розповіли про принципи його роботи. Побачене вразило гостей університету. Вони щиро дякували співробітникам вишу за надану інформацію із важливої для школярів теми.

Таміла Тарасенко

Схожі новини