Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Срібна чемпіонка світу з ушу навчається в Економіко-правничому коледжі ЗНУ!

Срібна чемпіонка світу з ушу навчається в Економіко-правничому коледжі ЗНУ!

03.10.2012 10:41 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж перемога спорт

20-23 вересня в м. Макао (Китай) проходив ІV Чемпіонат світу з ушу серед юніорів. Представники 40 країн взяли участь у цих змаганнях з різних видів: гуньшу, дуйляне, даошу. Захищала честь збірної України і студентка ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Тетяна Кондратьєва.

Про свою участь у змаганнях Тетяна зазначає: «Важкою та довгою видалася дорога до місця призначення – майже 2 доби діставалися до Гонконгу, а потім поромом до острова. Організатори підготували комфортні умови для спортсменів. Незвичною для нас виявилася китайська кухня, особливо для тих, хто вперше відвідав Китай». У категорії, де брала участь Тетяна, велика кількість сильних супротивників. Під час змагань Тетяна Кондратьєва виборола друге місце, поступившись лише спортсменці з Китаю.
Сьогодні Тетяна Кондратьєва є майстром спорту України, членом збірної України з ушу. Зараз готується до Чемпіонату України та Європи. Спортсменка наголошує: «Для мене ушу – не тільки спорт та бойове мистецтво, а й тренування сили духу, внутрішньої гармонії. Ушу – це моє життя, а наша команда – велика і дружня родина!».
Олександра Данілкіна

Схожі новини