Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті відбулася презентація книги Олексія Мурача «Начало наших лет»

08.10.2012 15:48 Все Факультети Філологічний філологічний факультет презентація

2 жовтня на філологічному факультеті під головуванням завідувача кафедри російської філології, професора Ірини Павленко відбулася презентація книги «Начало наших лет» запорізького поета й журналіста Олексія Мурача, який трагічно загинув у 1973 році.

Книгу презентували автори проекту – запорізькі поети, відомий політик і публіцист П. Баулін й випускниця ЗДПІ (Запорізького державного педагогічного інституту, тепер ЗНУ), поетеса, яка нині мешкає в Російській Федерації, Т. Гордієнко. Завдяки зусиллям родичів, друзів, колег Олексія Мурача в книзі зібрані вірші поета, есе та спогади про нього.

Студенти факультету з цікавістю послухали проникливі рядки поета про історію нашої дніпровської землі, про Велику Вітчизняну війну та післявоєнне дитинство.

Зі спогадами про поета перед аудиторією виступив друг і колега Олексія Мурача, відомий запорізький журналіст, викладач факультету журналістики ЗНУ Юрій Ботнєр. Зокрема, він згадав про студентські роки поета і про побутові ситуації, в яких опинялися молоді люди.

Із заключним словом виступив доцент кафедри російської філології Олександр Муравін. Зустріч пройшла у затишній камерній атмосфері. На книгу ж чекає знайомство з новими читачами.

Олександр Муравін,
доцент кафедри російської філології