Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному відзначили Всесвітній день психічного здоров’я

У Запорізькому національному відзначили Всесвітній день психічного здоров’я

10.10.2012 16:23 Центр виховної та культурно-масової роботи Факультет соціальної педагогіки та психології

10 жовтня факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету за підтримки Центру культурно-масової роботи та відділу виховної роботи вже традиційно музичною перервою відсвяткували Всесвітній день психічного здоров'я.

Ведучими заходу стали Богдан Рубан та Ксенія Мормуль. Вокальні номери підготували та виконали студенти ЗНУ Євген Сєрков, Дар’я Деркач, Діана Франко та Ігор Лющанський.
Усім присутнім подарували брошури, розроблені факультетом СПП, із рекомендаціями психологів для підвищення стресостійкості. А в навчальних корпусах ЗНУ працювали пункти, де майбутні психологи проводили експрес-діагностику усіх охочих. Так, студенти ЗНУ мали змогу дізнатись власний рівень самооцінки, тривожності та свої особистісні характеристики.
Всесвітній день психічного здоров'я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я. Сьогодні зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні чинники, а провісниками захворювань є стреси.

Олена Ярошенко