Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Покращити рівень знань з іноземної мови допоможуть магістранти факультету іноземної філології

Покращити рівень знань з іноземної мови допоможуть магістранти факультету іноземної філології

15.10.2012 15:56 Все Факультети Філологічний факультет іноземної філології навчання

Під час асистентської практики протягом вересня магістранти факультету іноземної філології В. Спасская, Н. Гнатюк, Є. Веремчук і Д. Іванова проводили практичні заняття з іноземної мови (англійська, німецька, французька) для студентів четвертих курсів денного відділення немовних факультетів нашого університету.

Ці заняття, як і минулого навчального року, були проведенні з метою покращення рівня знань студентів з іноземної мови, підготовки до складання вступного іспиту з іноземної мови до магістратури. Цього року заняття відвідали понад 40 студентів факультету соціології та управління і факультету журналістики.
Розподіл на групи, кількість годин на тиждень, день та час проведення занять були узгоджені зі студентами, враховуючи їх основний розклад.
Під час практичних занять (усього від 16 до 28 аудиторних годин у кожній із 7 підгруп) магістранти опрацьовували зі студентами навчальний матеріал з іноземної мови відповідно до вимог програми для вступників до магістратури. Сподіваємось, що ці заняття підуть на користь студентам та магістрантам.

Факультет іноземної філології

Схожі новини