Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся другий відбірковий день «Танцювального флешмобу першокурсників»

У ЗНУ відбувся другий відбірковий день «Танцювального флешмобу першокурсників»

16.10.2012 13:43 Факультет менеджменту Факультет соціології та управління Юридичний факультет Центр культурно-масової роботи Студентська рада ЗНУ

Сьогодні в Запорізькому національному університеті відбувся другий день «Танцювального флешмобу першокурсників-2012». Організаторами свята виступили Центр культурно-масової роботи та Студентська рада ЗНУ.

У другий відбірковий день виступили команди юридичного факультету, факультету менеджменту, а також факультету соціології та управління. Кожен факультет намагався здивувати глядачів та суддів своїми танцювальними постановками.
Юридичний факультет розпочав свій виступ танком білих лебедів. Їхня танцювальна постановка вийшла досить веселою. Факультет менеджменту протягом усього свого виступу демонстрував різноманітні стилі танцю. Факультет соціології та управління взагалі здивував усіх присутніх – наприкінці надзвичайно драйвового виступу вони зачитали вірш про свою любов до факультету.
Нагадаємо, що голосувати за кращу команду можна на сайті http://vk.com/dance battl zp протягом 22 - 26 жовтня.

Олена Ярошенко