Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Четвертий день флешмоб-параду першокурсників ЗНУ

Четвертий день флешмоб-параду першокурсників ЗНУ

18.10.2012 14:56 Флешмоб Центр культурно-масової роботи

Сьогодні відбувся четвертий день танцювального флешмоб-параду першокурсників. Свої конкурсні хореографічні постановки представили факультети соціальної педагогіки та психології, іноземної філології та філологічний.

На площі перед ІІ навчальним корпусом ЗНУ на свої команди чекали групи підтримки з плакатами. Прихильники бурхливими оплесками підтримували своїх улюбленців.
Першими розпочала змагання весела команда факультету СПП у клітчатих сорочках дівчаток-ковбоїв. Танцюристи ФІФ розподілилися на дві групи. Свою танцювальну презентацію вони почали моновиступами у стилях твісту, спортивної румби та вуличного танцю.
Наостанок під маршові мотиви виступили «новобранки» філологічного факультету. До речі, окрасою їхнього виступу став елемент піраміди.
Організатори шоу – Центр культурно-масової роботи та студрада ЗНУ, а також суддівська колегія запрошують до 26 жовтня голосувати за першокурсників на сайті http://vk.com/dance battl zp.

Олена Хлистун