Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся останній відбірковий день «Танцювального флешмобу першокурсників-2012».

У ЗНУ відбувся останній відбірковий день «Танцювального флешмобу першокурсників-2012».

19.10.2012 12:56 Центр культурно-масової роботи Студентська рада ЗНУ Економічний факультет Економіко-правничий коледж

Сьогодні в Запорізькому національному університеті відбувся п’ятий і останній відбірковий день «Танцювального флешмобу першокурсників-2012». Своїми танцювальними постановками глядачів та суддів дивували представники команд економічного факультету та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Організатори заходу – Студентська рада ЗНУ та Центр культурно-масової роботи ЗНУ.

Ще до початку заходу на площі біля II навчального корпусу ЗНУ зібралась значна кількість вболівальників, студентів та глядачів, які підтримували учасників бурхливими оплесками та заздалегідь підготовленими плакатами.
Команда Економіко-правничого коледжу підготувала справжній сюрприз. Окрім оригінальної танцювальної постановки на усіх присутніх очікувало неймовірне «фаєр-шоу», трюки на велосипеді, а також східний дракон, який спустився до глядачів.
Студенти-першокурсники економічного факультету також підготували цікавий виступ, який супроводжувався «кричалками». А наприкінці своєї хореографічної постановки вони створили букву «Е», з якої власне і починається назва їхнього факультету.
Тож, перший тур параду флешмобів завершився. Вже зовсім скоро професійне журі обере п’ятірку переможців. А шоста – команда глядацьких симпатій – буде обрана шляхом голосування на сайті http://vk.com/dance battl zp, яке відбуватиметься протягом 22 - 26 жовтня.

Олена Ярошенко

Схожі новини