Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кіноклуб «Інсайт» спільно із кіноклубом «Веселка» розпочав черговий сезон

Кіноклуб «Інсайт» спільно із кіноклубом «Веселка» розпочав черговий сезон

24.10.2012 13:10 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

У суботу, 20 жовтня, на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулось спільне засідання кіноклубів «Інсайт» та «Веселка», на якому школярі, їх батьки та студенти факультету СПП переглянули та обговорили радянський комедійний художній фільм «Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено» (1964 р., режисер Елем Клімов).

Психолого-педагогічний кіноклуб «Інсайт» факультету соціальної педагогіки та психології працює вже вісім років. На засіданнях кіноклубу учасники переглядають кращі вітчизняні та зарубіжні фільми, тематика яких пов'язана з актуальними проблемами сучасного суспільства. Після перегляду фільму учасники мають можливість обговорити соціальні, психологічні, педагогічні проблеми, які висвітлює та чи інша кінострічка з позицій майбутніх фахівців – педагогів та психологів, оцінити суспільно-культурне значення фільму, а також визначити соціально-вікову категорію глядачів, яким буде корисно переглянути конкретний фільм.
Цього року до участі у засіданнях приєднався культурно-просвітницький сімейний кіноклуб «Веселка», створений за підтримки Благодійного фонду «Олександрівський» в межах проекту «Центр екологічної культури». Метою діяльності кіноклубу «Веселка» є створення простору гармонійної взаємодії вчених, фахівців і громадськості для інтеграції науки, просвітницьких програм та інновацій в галузях виховання і освіти.
У процесі спільної діяльності двох кіноклубів будуть проводитись творчі зустрічі за участю дітей, їх батьків, викладачів та студентів факультету СПП з переглядом кращих фільмів вітчизняного та світового кінематографа, учасники обговорюватимуть побачене, ділитимуться своїми роздумами з приводу актуальних соціальних тем під час бесід. Такі заходи спрямовані на популяризацію кращого досвіду позитивного впливу кіноосвіти на розвиток творчого потенціалу людини.
Якщо ви бажаєте завжди бути в курсі подій кіноклубу, приєднуйтесь до його групи «ВКонтакті»: http://vk.com/cinema_club_insight

Факультет соціальної педагогіки та психології