Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету ЗНУ набули першого педагогічного досвіду

Студенти біологічного факультету ЗНУ набули першого педагогічного досвіду

24.10.2012 16:40 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет практика профорієнтаційна діяльність

У студентів біологічного факультету напряму підготовки «Хімія» закінчилася педагогічна практика, яку вони проходили як на базі шкіл та гімназій міста Запоріжжя, так і в навчальних закладах Запорізької області.

Педагогічна практика має на меті підготувати не просто вчителя хімії, а й ознайомити студентів з усіма особливостями роботи класного керівника.
Під час проходження практики студенти мали навчитися правильно організовувати роботу великого колективу, дисциплінувати його, оцінювати знання учнів згідно з загальнодержавних вимог, вміти зацікавити школярів навчальним матеріалом.
Одним із завдань, які ставилися перед студентами під час практики, було проведення профорієнтаційної роботи. Студенти розповідали учням про особливості навчання на біологічному факультеті ЗНУ. Дехто зі школярів виявив бажання познайомитися з лабораторіями біологічного факультету, тому для них влаштували екскурсію університетом та зоологічним музеєм.
Під час підсумкової конференції студенти поділилися своїми враженнями від першого досвіду педагогічної діяльності з однокурсниками і викладачами, продемонстрували фотографії, розповіли про яскраві епізоди, пов’язані з першим досвідом спілкування з дітьми.

Студенти біологічного факультету
Тетяна Ніколаєва,
Наталія Циткіна,
Анна Грипась,
Олена Яненко

Схожі новини