Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась презентація міжнародних освітніх програм для студентів

У ЗНУ відбулась презентація міжнародних освітніх програм для студентів

25.10.2012 10:18 Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Презентація

24 жовтня в Запорізькому національному відбулась презентація міжнародних освітніх програм Canadian College of English language та Міжнародної школи іноземних мов inlingua (Ванкувер) для студентів. Організатор заход - відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ.

Представник Canadian College of English language Міла Луговська розповіла студентам про можливість дистанційного вивчення англійської мови. Викладання ведеться носіями мови. Окрім цього, студентам надається можливість прослухати онлайн лекції та цілі курси, авторами яких є професори Канади та США.
Також студентам запропонували отримати освіту в Canadian College за такими напрямами, як «Бізнес-менеджмент», «Міжнародна торгівля», «Інформаційні технології», «Управління проектами» і «Управління у сфері обслуговування та туризму». Навчання у коледжі може тривати як півроку, так і два роки. Все залежить від бажань студента, а також фінансових можливостей. Крім того, студенти мають можливість кожні пів року проходити під час навчання практику у Ванкувері.
Представник Міжнародної школи іноземних мов inlingua в Канаді Марія Калініна запропонувала студентам ЗНУ програми навчання, котрі можуть супроводжуватися стажуванням як на платній, так і на безоплатній основі. Курс занять в inlingua Ванкувер може включати ділову та розмовну англійську, лінгафонні заняття, TOEFL, підготовку до екзамену на сертифікати CAE і FCE, вивчення граматики, а також передбачені індивідуальні заняття. Інтенсивність цих занять студенти обирають самостійно.
Наприкінці зустрічі студенти ЗНУ мали можливість поставити свої запитання. Особливо присутніх цікавила можливість подальшого працевлаштування у Ванкувері.

Олена Ярошенко

Схожі новини