Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журналісти інтернет-радіостанції «Юніверс» ЗНУ проводять екскурсії для школярів

Журналісти інтернет-радіостанції «Юніверс» ЗНУ проводять екскурсії для школярів

25.10.2012 10:41 Університет радіо

Лише за останній місяць до редакції першої студентської інтернет-радіостанції «Юніверс» ЗНУ завітали шість екскурсій, у тому числі – учні Запорізької гімназії №71 і Запорізького січового колегіуму. Такі візити проходять у рамках інформаційно-пізнавальної кампанії, заснованої журналістами радіо, які прагнуть ознайомити школярів і студентів з організацією сучасного радіомовлення.

Можливістю ознайомитися з тим, як працює сучасна радіостанція, зацікавилися учні не лише шкіл Запоріжжя, а й району, у тому числі – представники гімназії «Престиж» (Балабинський навчально-виховний комплекс). Директор радіо «Юніверс» Юлія Чернета розповідає гостям про 15-річну історію радіостанції, її заснування й перехід з FM- мовлення у формат інтернет-радіостанції.
Крім того, ведучі прямих ефірів - Ірина Панфілова й Сергій Олександрівський - влаштовують для школярів майстер-класи, на власному прикладі демонструючи, як треба проводити інтерв’ю. Екскурсанти навіть мають можливість спробувати себе в ролі диктора чи ведучого тематичної програми.
Дехто зі школярів, спробувавши себе в ролі ведучого, вже готові зробити вибір на користь професії радіо-журналіста.
Про те, що такі екскурсії дуже подобаються як учням, так і їх вчителям, свідчать позитивні відгуки на форумі головної сторінки сайту радіостанції.