Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціальної педагогіки та психології провели зустріч із ветераном Володимиром Юматовим

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології провели зустріч із ветераном Володимиром Юматовим

25.10.2012 10:48 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

24 жовтня на факультеті СПП відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Володимиром Юматовим, який був командиром взводу дев’ятої Гвардійської Полтавської Червонопрапорної, орденів Суворова і Кутузова повітряно-десантної дивізії.

Ця дивізія була сформована в грудні 1942 р. під Москвою і пройшла з боями від Старої Руси до Чехословаччини через Курську дугу, Полтаву, Польщу та Німеччину. Після війни Володимир Олександрович захистив кандидатську дисертацію та у 1968 році очолив кафедру педагогіки в нашому університеті.
Такі зустрічі з ветеранами стали вже традиційними для студентів факультету. Вони завжди відбуваються у теплій, невимушеної атмосфері. Студенти уважно слухали ветерана, ставили питання, висловлювали власну думку про події минулого. На завершення слова подяки своєму вчителю висловила завідувач кафедри акторської майстерності, професор Галина Локарєва.

Факультет соціальної педагогіки і психології

Схожі новини