Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у заході «Вчись, працюй, Україну будуй!»

Представники ЗНУ взяли участь у заході «Вчись, працюй, Україну будуй!»

25.10.2012 14:15 Абітурієнт-2012 Виставка

Сьогодні у приміщенні виставкового центру «Козак-Палац» відбулося відкриття дводенного інформаційно-просвітницького заходу «Вчись, працюй, Україну будуй!», участь у якому взяли представники навчальних закладів І – IV рівнів акредитації, підприємств, творчі колективи.

Відкрили перший робочий день заходу директор запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік, начальник управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Вєрозубов, начальник Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації Антоніна Матвєєва, ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков. Запорізький національній університет представляли перший проректор Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, в.о. помічника ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів, відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко. Участь у заході взяли і студенти ЗНУ - Микола Копиловський, Катерина Даньшина, Ігор Лющанський та Євген Сєрков, Ірина Марченко, Євгенія Кондрашова, Ірина Золотих, Юлія Данилюк та інші. Вони презентували діяльність Центру культмасової роботи нашого вишу, а також своїми виступами продемонстрували, що студенти Запорізького національного університету живуть цікаво, насичено та творчо. Захід традиційно має на меті проведення профорієнтаційної роботи та надання допомоги молодим людям у їх професійному самовизначенні, формуванні мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії, надання усім охочим актуальної та корисної інформації щодо професійного визначення та майбутнього навчання і працевлаштування. Запорізький національний університет та його коледжі – Економіко-правничий та Торговий – представлені на заході власним інформаційним павільйоном, у якому фахівці приймальної комісії та підготовчого відділення вишу проводять консультації для тих, хто обрав для вступу саме наш університет, та для майбутніх абітурієнтів, що визначаються із вибором навчального закладу, а також пропонують учасникам та гостям інформаційні матеріали. Інформаційно-просвітницький захід триватиме два дні. 25 та 26 жовтня в приміщенні виставкового центру «Козак-Палац» чекають на всіх охочих.

Наталія Логвиненко