Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація поетичної збірки «Насолода уявної смерті»

Презентація поетичної збірки «Насолода уявної смерті»

29.10.2012 10:45 Наукова бібліотека ЗНУ факультет журналістики

25 жовтня в Запорізькому національному університеті відбулась презентація дебютної збірки поезії «Насолода уявної смерті» запорізького поета й журналіста Олеся Барліга.

Колишній випускник факультету журналістики, Олесь Барліг сьогодні є членом літературного клубу «99», координатором літературної течії «Сталкінґ хронотвору», співорганізатором і співучасником літературних перформенсів «Семиречье», «Вертикаль» й першого в Запоріжжі турніру слем-поезії.
Організаторами заходу виступили Наукова бібліотека ЗНУ та філологічний факультет. Збірка «Насолода уявної смерті» - частина книжкової серії, заснованої Олександром Мухарєвим при журналах «Литера Dnepr» і «Арт-Шум».
Перша презентація збірки «Насолода уявної смерті» відбулася у Львові, друга і третя - у Дніпропетровську. Олесь Барліг має буктрейлер до свої збірки віршів, а також десятихвилинний ролик, який назвав «аудіовізуальною адаптацією» книги «Насолода уявної смерті». Головна ідея полягає у назві збірки, темовими та ключовими словами є «насолода» - фізична та духовна, «уявне» - фантастика, ліричні відступи, «смерть» - як не фізичне явище, а метафоричне перетворення, зміна уявлень,стану,віку. Автор зачитав деякі вірші з циклів збірки та охоче відповідав на запитання присутніх, пояснюючи власний вибір тем, стилю, натхнення та відношення до критики.

Карина Вагіна

Схожі новини