Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели святкову музичну перерву до 15-річчя інтернет-радіостанції «Юніверс»

30.10.2012 13:09 Центр культурно-масової роботи музична перерва Юніверс

30 жовтня на площі перед другим навчальним корпусом ЗНУ відбулася музична перерва, присвячена 15-річчю інтернет-радіостанції «Юніверс».

Організатором заходу виступив Центр культурно-масової роботи ЗНУ на чолі з директором Юлією Янько. Вели музичну перерву Аліна Грушко та Андрій Бондаренко.
Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась директор інтернет-радіостанції «Юніверс» Юлія Чернета, яка подякувала слухачам за прихильність та відданість, нагородила найкращих співробітників та найактивніших студентів, які беруть участь у житті радіо, та запевнила, що і надалі «Юніверс» даруватиме слухачам гарний настрій та якісні цікаві програми і новини.
Вокальні композиції усім присутнім на святі дарували учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи Дар’я Рупасова, Ірина Золотих, Володимир Сташенко та Ірина Марченко.

Наталія Логвиненко