Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось вручення посвідчень аспірантам та докторантам

У ЗНУ відбулось вручення посвідчень аспірантам та докторантам

01.11.2012 11:52 Відділ аспірантури і докторантури

1 листопада в Запорізькому національному університеті свідоцтва про закінчення навчання отримали випускники аспірантури та докторантури.

З цією подією їх привітав проректор з наукової роботи, професор, доктор технічних наук, академік АН Вищої школи України, Заслужений діяч науки і техніки України Віктор Грищак. Він наголосив, що Відділ аспірантури та докторантури ЗНУ вважається важливою складовою наукової діяльності університету. За результатами роботи він займає лідируючі позиції в Україні, адже готує 70% аспірантів і докторантів країни із захищеними дисертаціями.
Завідувач відділу аспірантури і докторантури, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук також привітав випускників і побажав їм інтелектуальних здобутків та творчої наснаги.
Зі словами подяки до колективу Відділу аспірантури та докторантури звернулася цьогорічна випускниця Маргарита Германюк, яка захистила дисертацію всього за рік навчання в аспірантурі.
Крім того, під час заходу відбулось вручення свідоцтв аспірантам і докторантам першого року начвання, які лише починають свою наукову діяльність. Цього року Відділ аспірантури та докторантури підготував 39 аспірантів та 3 докторанти, а прийняв на навчання 53 майбутніх науковця.

Олена Ярошенко