Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив кафедри викладання другої іноземної мови відзначив її 20-річчя

Колектив кафедри викладання другої іноземної мови відзначив її 20-річчя

02.11.2012 10:45 Факультет іноземної філології свято

Урочистий захід з нагоди 20-річчя кафедри викладання другої іноземної мови перетворився на справжнє свято для всього колективу факультету іноземної філології. Привітати колег із ювілеєм зібралися представники інших кафедр, керівництво факультету, а також представники адміністрації вишу.

Ведучі – викладачі кафедри Тетяна Чаплінська й Олексій Фефелов – розпочали захід гумористичним привітанням, відразу створивши веселу й невимушену атмосферу. Почесний гість – ректор ЗНУ, професор Микола Фролов, вітаючи колектив кафедри, зазначив, що цей ювілей – чудова нагода для викладацького колективу зібратися разом, зустрітися з тими, хто зараз працює десь в іншому місці, але починав свою професійну діяльність саме в ЗНУ, згадати шлях становлення та досягнення. Микола Олександрович привітав колектив кафедри на чолі з її завідувачем – доцентом Катериною Ружин - і вручив викладачам Почесні грамоти від імені ректорату. До свого 20-річчя кафедра отримала в подарунок від університету ксерокс.
Декан факультету, доцент Галина Морошкіна в своєму привітанні зазначила, що 20 років у людському житті – лише початок інтелектуального шляху, а от для кафедри, якщо врахувати скільки досягли її викладачі за два десятиріччя, - досить значний проміжок часу. Вона відзначила почесними грамотами факультету викладачів кафедри та привітала їх від імені всього факультету.
Багато теплих слів пролунало на адресу засновника і незмінного керівника кафедри Катерини Ружин. Сама ж Катерина Михайлівна згадала імена всіх, хто з часу створення працював на кафедрі, тих, хто саме тут починав свій науково-педагогічний шлях, а потім перейшов на інші кафедри факультету іноземної філології чи в інші виші, обрав шлях шкільного вчителя, але з вдячністю згадує свій перший робочий колектив.
Під час свята привітали як ветеранів кафедри – тих, хто працював тут із 1992 року, від моменту створення, так і цьогорічних випускників аспірантури, які тільки-но приєдналися до їхньої дружньої родини.
Представники інших кафедр підійшли до поздоровлення «іменинниці» творчо. Тож під час урочистостей лунали вірші й пісні, представники кафедри отримали багато букетів і подарунків-сюрпризів, а урочистий захід перетворився на веселе і дружнє свято для всього факультету іноземної філології.

Таміла Тарасенко

Схожі новини