5 листопада в Запорізькому національному університеті відбувся перший день традиційного конкурсу студентської художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!». Організатори конкурсу - Центр культурно-масової роботи ЗНУ за участі студентської ради університету та факультетів.
До складу журі конкурсу увійшли: директор Запорізького міського культурного центру Управління культури і мистецтв Запорізької міської ради Аліна Єщенко, директор турклубу «Сталкер», учасник збірної КВК ЗДУ (1998 р.) Максим Попов та випускниця і «Золотий голос» ЗДУ, професійна вокалістка Ганна Павлова.
Цього року свято проходить під гаслом «Політ фантазії». Така необмежена рамками тематика дозволила учасникам першого конкурсного дня - першокурсникам фізичного, історичного та економічного факультетів – продемонструвати свої таланти та творчі здібності.
Спершу команди мали презентувати відеоролик про один день з життя студентів свого факультету. В гумористичній формі команди першокурсників представили підйом, ранкові збори, дорогу до університету, зустріч із друзями у стінах Аlma-mater та свій навчальний день.
Своїми виступами порадували публіку представники фізичного факультету – бард Микита Ягодкін, піаніст Андрій Турейський, а також учасники хореографічних постановок. Першокурсники історичного факультету запам'ятались глядачам чудовим виконанням джайву, а також вокальним номером у виконанні Дар’ї Кімстач. Студенти економічного факультету продемонстрували не лише свої творчі здібності, але й довели, що спортсмени з них не гірші: прямо на сцені студент Олександр Воєвода продемонстрував віртуозне володіння м'ячем.
Сьогодні ввечері виступатиме наступна четвірка команд – першокурсники факультетів менеджменту, соціології та управління, біологічного та юридичного.
Олена Хлистун