Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж ЗНУ проводить заходи до Міжнародного дня студентів

Економіко-правничий коледж ЗНУ проводить заходи до Міжнародного дня студентів

13.11.2012 10:25 Економіко-правничий коледж

Напередодні свята всіх студентів адміністрація коледжу організувала зустріч зі студентським активом. Такий захід проводиться вже вдруге, оскільки керівництво коледжу небайдуже ставиться до проблем, які турбують студентську молодь.

Тема зустрічі – «Зміни життя в коледжі на краще!». На обговорення виносились такі актуальні питання, як покращення навчального процесу, популяризація наукової діяльності серед студентів, організація цікавого студентського дозвілля та профілактика здорового способу життя.
Директор коледжу Олена Грибанова звернулась до присутніх із привітанням напередодні Дня студентів. Олена Євгенівна підвела підсумки та розповіла про вже отримані результати роботи щодо вдосконалення навчально-виховного процесу з боку керівництва Запорізького національного університету та адміністрації коледжу. Під час заходу були розглянуті актуальні питання, що турбують студентську молодь. Також були визначені конкретні шляхи вирішення багатьох соціальних та побутових питань молоді.
Не дивно, що більшість питань стосувалась теми виховної роботи – організації та проведення культурно-масових заходів. Але були висунуті конструктивні пропозиції щодо поліпшення умов навчання, облаштування студмістечка ЗНУ стоянкою для велосипедів, повернення зручних кавових автоматів до корпусів.
Адміністрація коледжу уважно вислухала та охоче прийняла всі пропозиції студентів. Директор коледжу Олена Грибанова запевнила студентів, що надаватиме всебічну підтримку у вирішенні цих питань.
В цілому зустріч пройшла в атмосфері повного взаєморозуміння та конструктивного діалогу, і вкотре продемонструвала, що студенти та керівництво коледжу налаштовані на відкритий діалог.

Олександра Данілкіна

Схожі новини