Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось засідання круглого столу з нагоди ювілею радіо «Юніверс»

У ЗНУ відбулось засідання круглого столу з нагоди ювілею радіо «Юніверс»

13.11.2012 12:38 Радіостанція «Юніверс» круглий стіл факультет журналістики

12 листопада на факультеті журналістики ЗНУ відбулось засідання круглого столу на тему «Інтернет-радіомовлення: реалії та перспективи», приурочений15-річчю студентської інтернет-радіостанції «Юніверс». Для обговорення нагальних питань функціонування та розвитку молодіжного радіо зібралися студенти, викладачі, співробітники радіостанції «Юніверс», радіожурналісти та громадські діячі нашого міста.

Асистент кафедри видавничої справи та редагування Юрій Костюк представив гостей заходу – колишнього директора радіо «Великий Луг» Наталію Огаркову, старшого викладача кафедри журналістики ЗНТУ Наталію Селюкову, доцента кафедри журналістики ЗНУ Павла Мірошниченка та асистента цієї ж кафедри Юлію Любченко, а також директора інтернет-радіостанції «Юніверс» Юлію Чернету та головного редактора Ірину Панфілову.
Під час засідання з доповідями виступили аспірант Класичного приватного університету Тетяна Гиріна, студенти-журналісти нашого університету та ведучі радіопрограм - Єлизавета Бородіна, Анна Ставицька, Катерина Сиваш та Марина Галич.
Присутні особливу увагу приділили питанням, що стосувалися специфіки інтернет-радіомовлення, якостей та вмінь сучасного ведучого ефіру, особистої етики та моралі, відповідальності журналіста перед суспільством тощо. Мова також йшла про дослідження структури радіостанції.
Керівник радіо «Юніверс» Юлія Чернета розповіла присутнім про соціологічне дослідження, яке проводилося напередодні переходу студентської радіостанції від ефірного радіомовлення до інтернет-формату. Разом із Центром незалежних соціологічних досліджень ЗНУ були проведені опитування з метою виявлення музичних уподобань та сфер інтересів сучасної молоді, що і визначило нині існуючий формат мовлення радіо «Юніверс». Незабаром планується провести ще одне спільне дослідження, яке сприятиме зростанню якості продукції радіомовлення та розширенню аудиторії слухачів цієї молодіжної радіостанції.

Олена Хлистун

Схожі новини