Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гідна презентація освітніх центрів ЗНУ на XIV міжрегіональній спеціалізованій виставці «Абітурієнт-2013»

Гідна презентація освітніх центрів ЗНУ на XIV міжрегіональній спеціалізованій виставці «Абітурієнт-2013»

14.11.2012 14:26 Центр післядипломної освіти

Минулого тижня у виставковому комплексі «Козак-Палац» відбувся щорічний спеціалізований захід «Ярмарок освіти – 2012». Цього року, вже втретє, на заході окремо були представлені освітні центри ЗНУ і Центр «Англійська для малюків» Запорізького національного університету.

Представники цих структур мали на меті, по-перше, презентувати головні напрямки діяльності освітніх центрів ЗНУ, докладно розповісти про можливості, які пропонують фахівці нашого університету, по-друге, підтримати престиж Запорізького національного університету, який надає широкий спектр освітніх послуг усім охочим.
Враховуючи досвід попередніх років, фахівцями центрів були розроблені нові інформаційно-рекламні матеріали, які в найбільш доступній формі знайомлять майбутніх слухачів із послугами, що пропонують центри.
Щодо цьогорічної організації роботи «Ярмарку освіти» керівник Центру вивчення іноземних мов Наталя Костенко відзначила наступне: «При підготовці до участі в заході такого рівня завжди виникають певні труднощі та проблемні моменти, але цього року ми намагалися мінімізувати їх. Особливу увагу ми звернули на комунікативну складову заходу, намагалися не тільки докладно розповісти про послуги, які ми пропонуємо, але й про можливості, які надає система освіти протягом життя.
На думку координатора освітніх центрів ЗНУ Геннадія Васильчука, цього року організація виставкового заходу відбувалася на досить високому рівні. До того ж, в організації роботи виставкових павільйонів керівники освітніх центрів не тільки врахували попередній досвід, але й скористалися новими цікавими ідеями.

Керівник Центру
післядипломної освіти
Ірина Львова

Схожі новини