Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначені переможці фотоконкурсу «Університет очима студентів - 2012»

У ЗНУ визначені переможці фотоконкурсу «Університет очима студентів - 2012»

14.11.2012 14:47 університет конкурс виховний відділ

Сьогодні в Запорізькому національному університеті відбулося нагородження переможців та учасників фотоконкурсу «Університет очима студентів». Його організаторами виступили Відділ виховної роботи та Центр культурно-масової роботи ЗНУ. Захід приурочений до Міжнародного дня студентів.

До участі в фотоконкурсі було подано 40 робіт. Найбільшу активність при цьому проявили студенти математичного факультету. Підтримати творчі почини та привітати студентів зі святом прийшли перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, помічник ректора Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, декан фізичного факультету Анатолій Добрун, заступники деканів математичного та біологічного факультетів Наталія Кондрат’єва та Вікторія Копійка.
У своєму вітальному слові перший проректор Олександр Бондар підкреслив, що студенти нашого вишу надзвичайно талановиті, а фотоконкурс продемонстрував, як творчо студенти сприймають свій університет. Вітала переможців та вручала подарунки член журі фотоконкурсу, випускниця ЗНУ, член Запорізької обласної організації Національної спілки фотохудожників Олена Смирнова та фахівці Відділу виховної роботи.
Кращі фотохудожники нашого університету отримали грамоти та подарунки. У трьох номінаціях – «Разом ми зможемо більше», «Я – частинка великої сім’ї» та «Архітектурний пейзаж університету» - перемогли Марина Ткачук (факультет іноземної філології), Олена Кобенок (математичний факультет) та Дмитро Король (факультет журналістики). Друге місце в номінаціях посіли роботи студентів Тетяни Д’яченко (математичний факультет), Вікторії Ошомкової та Дар’ї Андрєєвої (факультет журналістики). За третє місце нагороди отримали Тетяна Кленачова та Людмила Лабинцева (математичний факультет). Інші учасники конкурсу нагороджені заохочувальними призами.
Переглянути виставку студентських робіт можна у фойє І навчального корпусу ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини