Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК провели презентацію проекту «Разом із М.Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край»

Студенти ЕПК провели презентацію проекту «Разом із М.Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край»

16.11.2012 11:40 Економіко-правничий коледж навчання презентація

Нещодавно студенти-першокурсники Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету спеціальностей «Фінанси і кредит» й «Організація виробництва» провели презентацію пошуково-дослідницького проекту «Разом із Михайлом Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край».

Проектна діяльність – досить новий вид навчання, який дає можливість студентам виявити свій творчий потенціал, розвинути навички пошуково-дослідницької та колективної роботи. Темою проекту студенти обрали повість «Тіні забутих предків» Михайла Коцюбинського, 100-річчя від дня смерті якого відзначатиметься наступного року.
Для участі в цьому заході студенти поділилися на групи. «Студенти-кінокритики» порівняли твір із однойменним кінофільмом Сергія Параджанова, зйомки якого проходили в справжніх гуцульських хатах і околицях села Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, та продемонстрували уривки з нього. «Студенти-міфологи» розповіли про міфологічних істот – арідників, щезників і нявок, які майстерно змальовані М. Коцюбинським у його творі. «Етнографи» розповіли про звичаї, обряди, побут гуцулів, продемонстрували зразки одягу, предмети побуту, про які йшлося у творі.
Кращими виявилися групові презентації й виступи Влада Кондратенка, Вікторії Бірюкової, Каріни Курман, Юлії Голощапової, Катерини Захарової, Юлії Булєнкової, Анастасії Камінської й Анни Нагаєць.

Світлана Доброскок,
викладач української літератури

Схожі новини