Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студент ЗНУ-лауреат Международного фестиваля-конкурса студенческого творчества «Краски осени»

Студент ЗНУ-лауреат Международного фестиваля-конкурса студенческого творчества «Краски осени»

20.11.2012 10:28 Університет Конкурс

Запорожский национальный университет третий принял участие в ежегодном Международном фестивале-конкурсе студенческого творчества «Краски осени». Фестиваль проходил в Киеве 13-15 ноября.

Приймав конкурсантів Київський європейський університет. За час свого існування фестиваль набув популярності серед творчо обдарованої молоді. Так у XV фестивалі «Барви осені - 2012» взяли участь близько 270 студентів із 44 вищих навчальних закладів України державної та приватної форми власності.
Цього року наш виш представляв на конкурсі студент філологічного факультету, учасник вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Олексій Ворожеєв. Він виступав у жанрі «Естрадна пісня» та з самого початку завоював симпатію журі. Також Олексія запросили взяти участь у гала-концерті та запису гімну фестивалю. Олексій Ворожеєв став лауреатом 2-го ступеня у номінації «Естрадна пісня».
Представника Запорізького національного університету особливо відзначили голова журі XV Міжнародного фестивалю «Барви осені – 2012» Вікторія Касьянова та ведучий програми «Сніданок» на телеканалі «1+1», колишній соліст гурту «Іграшки» Олексій Нагрудний, який побажав Олексію не зупинятися на досягнутому та приїжджати наступного року, адже за такими виконавцями, як він. приємно спостерігати.
Висловлюємо подяку адміністрації університету, Студентській раді, Центру культурно-масової роботи та головному бухгалтеру ЗНУ Василю Тимошику за за надану можливість взяти участь у цьому заході.

Похожие новости