Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Представители ЗНУ приняли участие в профориентационной акции «День будущего студента» (г. Энергодар)

Представители ЗНУ приняли участие в профориентационной акции «День будущего студента» (г. Энергодар)

20.11.2012 10:40 Підготовче відділення профорієнтаційна діяльність

Школярі міста Енергодар та прилеглих сіл під керівництвом класних керівників організовано відвідували акцію. Старшокласники мали можливість оглянути виставкові майданчики різних навчальних закладів. Але, слід зазначити, першочергова увага відвідувачів була прикута до Запорізького національного університету. Наш виш на заході представляли викладачі різних факультетів, співробітники підготовчого відділення, а також студенти-першокурсники – мешканці м. Енергодара. Саме зі студентами-земляками абітурієнтам було легко знайти спільну мову.
Абітурієнти ставили багато різних запитань, на які представники Запорізького національного університету надавали вичерпні відповіді та інформували про особливості навчання саме на їх факультеті, роздавали довідково-інформаційні матеріали: буклети університету і факультетів, спецвипуск газети «Запорізький університет». Також старшокласники отримали вичерпні відповіді на всі питання, пов'язані з підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань та творчих конкурсів, більше дізналися про студентське життя та перспективи працевлаштування по закінченню вишу.
Справжній ажіотаж серед відвідувачів викликала роздача зошитів із минулорічного тестування. До речі, про це подбали лише представники Запорізького національного університету, аби таким чином діти мали змогу перевірити свої знання. У цей день акцію відвідало понад 1,5 тисячі учнів та їхніх батьків.
Завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко під час проведення індивідуальних консультацій з абітурієнтами наголошувала на тому, як зорієнтуватися серед розмаїття професій та великої кількості навчальних закладів, які пропонують свої освітні послуги; які факультети найбільш престижні та користуються попитом із урахуванням вимог сьогодення, відзначала переваги здобуття вищої освіти саме в нашому університеті, розповідала про матеріально-технічну базу та науково-педагогічний потенціал.
Ірина Миколаївна розповіла майбутнім студентам про головні завдання, які вони повинні вирішити насамперед: якомога краще закінчити навчальний рік у школі, оскільки середній бал атестату буде враховуватись при вступі до вишів. Також слід визначитись, до яких вишів подавати документи; вчасно і правильно зареєструватись на ЗНО; успішно пройти підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання, і, нарешті, стати студентом омріяного вищого навчального закладу.

Підготовче відділення ЗНУ

Похожие новости