Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студенты-юристы посетили Главное управление Государственной казначейской службы Украины

Студенты-юристы посетили Главное управление Государственной казначейской службы Украины

21.11.2012 15:27 Юридичний факультет зустріч

Сегодня в Главном управлении Государственной казначейской службы Украины в Запорожской области состоялся День открытых дверей. Участие в этом мероприятии приняли студенты старших курсов юридического факультета ЗНУ во главе со старшим преподавателем кафедры конституционного и трудового права Николаем Мартыновым.

Зустріч зі студентами-юристами провели завідувач самостійного сектору персоналу та запобігання корупції Марина Комар та начальник юридичного відділу Олена Орлова. Відвідувачі ознайомилися з основними функціями, повноваженнями та специфікою роботи Державної казначейської служби України. У Запорізькій області до складу цієї структури входять обласне та 28 районних управлінь. ДКСУ входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Фахівці казначейської служби також відповіли на ряд запитань студентів щодо майбутньої професії, а також запросили їх по закінченню навчання на роботу до управлінь ДКСУ. Адже працювати у казначействі почесно, отримати таку вакансію складно через високі вимоги до фахівців. А багаторічний досвід довів, що студенти-юристи ЗНУ мають високий рівень підготовки і відповідають усім вимогам державної служби України.
Коментуючи зустріч студентів юридичного факультету з представниками казначейської служби, декан Тетяна Коломоєць зауважила, що факультет готує не тільки фахівців, які працюватимуть у правоохоронних органах, а й у сфері фінансів. Тож цей захід мав вирішити кілька завдань: знайомство та налагодження зв'язків з цією державною структурою, можливість проходження практики на базі ДКСУ, а також подальше працевлаштування випускників юридичного факультету.

Олена Хлистун

Похожие новости