Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Директора областных школ и лицеев посетили ЗНУ

Директора областных школ и лицеев посетили ЗНУ

22.11.2012 13:10 Зустріч підготовче відділення фізичний факультет музей

21 ноября в Запорожском национальном университете состоялась встреча специалистов вуза с директорами школ и лицеев области.

Із керівниками 16 загальноосвітніх закладів регіону, представниками Токмацького, Василівського, Приморського, Велико-Білозерського та інших районів, спілкувалася завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко, яка розповіла освітянам про умови та тонкощі підготовки до вступної кампанії. Ірина Миколаївна надала гостям вичерпну консультацію щодо освітніх послуг, які пропонує та надає ЗНУ, зазначила, що виш надає студентам не лише високоякісну освіту, а й гарантує соціальний захист, комфортні умови навчання та творчого та особистісного розвитку.
Окремим питанням на зустрічі обговорили підготовку випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Ірина Бакаленко зауважила, що саме ЗНУ пропонує абітурієнтам безкоштовне пробне тестування, умови проведення та оцінювання якого повністю відповідають реальним умовам незалежного оцінювання знань. Керівники шкіл також отримали пакет інформаційних матеріалів, включно із зошитами минулорічних ЗНО, контактами вишу, інформацією про напрями підготовки у ЗНУ.
Гостей нашого університету також познайомили з історією вишу, провели екскурсію Музеєм ЗНУ, студентським містечком. На прохання самих керівників навчальних закладів декан фізичного факультету Анатолій Добрун та завідувач кафедри прикладної фізики Валерій Міщенко провели ознайомчу екскурсією лабораторіями фізичного факультету.
Гості подякували фахівцям ЗНУ за цікаву, корисну та пізнавальну зустріч і виразили сподівання, що вона стане початком подальшої плідної співпраці.

Наталія Логвиненко

Похожие новости