Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Декан юридического факультета Татьяна Коломоец - среди лауреатов Премии имени Ярослава Мудрого

Декан юридического факультета Татьяна Коломоец - среди лауреатов Премии имени Ярослава Мудрого

22.11.2012 13:22 Юридичний факультет нагородження наука

Премия Ярослава Мудрого основана в 2001 году Академией правовых наук Украины и Национальной юридической академией имени Ярослава Мудрого. Она присуждается тайным голосованием на заседании Комитета по присуждению премии имени Ярослава Мудрого, в состав которого входят представители юридической общественности Украины совместным решением Президиума Академии правовых наук Украины и Ученого совета Национальной юридической академии Украины.

Засновники цієї Премії ставлять за мету не тільки відзначити правників за видатні досягнення в галузі юридичної науки, підготовці юридичних кадрів, заслуги в законотворчій, судовій та іншій правозастосовчій діяльності юристів, а й стимулювати їх до активної та плідної роботи на користь України. Крім того, серед лауреатів премії є науковці з Росії та Білорусі.
Під час церемонії нагородження президент Національної академії правових наук, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», голова комітету з присудження премії Василь Тацій відзначив важливість та актуальність підручника «Адміністративне право України: академічний курс», автором якого є Тетяна Коломоєць. Також він побажав лауреату нових плідних звершень у науковій галузі.
Цей навчальний посібник має гриф МОНмолодьспорту України та рекомендований для викладання відповідної навчальної дисципліни у всіх вітчизняних вишах, що займаються підготовкою юристів.
За словами Тетяни Олександрівни, цей підручник був виданий у 2011 році, він створювався на замовлення престижного видавництва «Юрінком Інтер», що спеціалізується на юридичній літературі. Написання цього посібника припала на черговий етап адміністративної реформи, що супроводжувалася переглядом адміністративно-правової доктрини. Тож під час створення підручника кілька разів довелося вносити кардинальні зміни в уже готовий текст. Під час роботи були враховані всі тематичні докторські дисертації, монографії, законодавці акти, що існували на той момент, що й дозволило створити актуальний і ґрунтовний посібник.
Таміла Тарасенко

Похожие новости