Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студенты Экономико-правового колледжа ЗНУ награждены самыми высокими именными стипендиями

Студенты Экономико-правового колледжа ЗНУ награждены самыми высокими именными стипендиями

22.11.2012 13:40 Економіко-правничий коледж

За выдающиеся успехи в учебе и научно-исследовательской работе студентов 4 курса специальности «Разработка программного обеспечения» Артему Тарану и Владиславу Терновом соответствующими приказами Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины назначили академическую стипендию Президента Украины и именную стипендию Верховной Рады Украины.

До речі, тільки 5 студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Запорізької області отримують стипендію Президента України і 4 – стипендію Верховної ради в 2012-13 навчальному році.
Артем брав участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації й посів призові місця - ІІ місце (2011 р.) і І місце (2012 р.) – під керівництвом старшого викладача вищої категорії Олени Циммерман. Артем Таран представляв Запорізьку область на VІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп'ютерної техніки серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в м. Хмельницький. За результатами конкурсу Артем посів 7 місце серед 26 учасників та нагороджений почесною грамотою.
Владислав у 2010 році став абсолютним переможцем, отримав нагрудний значок «Автор», почесні грамоти Всеукраїнського конкурсу з винахідництва і раціоналізаторства «Людина – природа – виробництво - екологія» (м.Київ). Став переможцем (ІІІ місце) Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів (м.Чернігів).
У вересні цього року Владислав отримав диплом і золоту медаль на VІІІ Міжнародній виставці-ярмарку з енергозаощадження та енергоефективності в міському господарстві (м. Севастополь) як співавтор патенту на корисну модель «Хвильова енергетична установка», керівник – викладач фізики вищої категорії, викладач-методист, кандидат педагогічних наук Андрій Андрєєв.
Вітаємо стипендіатів!

Олександра Данілкіна

Похожие новости