Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студенты физического факультета посетили новый запорожский музей

Студенты физического факультета посетили новый запорожский музей

22.11.2012 13:45

21 ноября студенты физического факультета посетили Музей техники АО «Мотор Сич», открытие которого состоялось в октябре этого года.

Екскурсія виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною, а сам музей вразив великою кількістю дуже цікавих експонатів. Експозиція музею відтворює етапи зародження, зростання та удосконалення виробництва авіаційних двигунів в Запоріжжі. Серед багаточисельних експонатів у музеї представлено турбореактивний двигун, подібний до тих, що піднімають в небо найбільший в світі літак АН-225 «Мрія». Літак побудовано на Київському механічному заводі в 1988 році, і з тих пір він та двигуни літака, виробництво яких здійснюється на Запорізькому моторобудівному заводі, прославляють українську науку та машинобудування.
У музеї представлена колекція вітчизняних та закордонних мотоциклів, прикрасою якої, безумовно, є «Harley-Davidson» 1932 року випуску. До речі, мотоциклетні двигуни колись також виготовлялись на Запорізькому моторобудівному заводі.
Студентів під час екскурсії супроводжували декан фізичного факультету Анатолій Добрун, заступник декана з виховної роботи, викладач кафедри прикладної фізики Павло Долгорукий, доцент кафедри фізики напівпровідників, куратор групи першого курсу Ольга Ананьїна, викладач кафедри фізики напівпровідників Геннадій Мікаелян.
Слід зазначити, що і студенти, і викладачі факультету отримали незабутні враження від екскурсії музеєм.

Фізичний факультет