Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики визначили найрозумніших першокурсників та бакалаврів

На факультеті журналістики визначили найрозумніших першокурсників та бакалаврів

23.11.2012 10:27 факультет журналістики

З 19 по 23 листопада на факультеті журналістики тривав конкурс «Найрозумніший першокурсник» та «Найрозумніший бакалавр», у якому взяли участь близько 150 студентів. Для першокурсників Наукове товариство студентів та аспірантів факультету підготувало особливі завдання: тести, міні-твір, усні відповіді, а на фінальному етапі – есе на вільну тему.

Для бакалаврів випробовування були дещо складніші: це фахові тестові питання, а також творче завдання, що відповідає профільній спеціалізації.
22 листопада відбулося нагородження почесними грамотами та призами переможців конкурсу. Найрозумнішими першокурсниками були визнані п'ятеро студентів. Перше місце посіла студентка Юлія Ломанова (3322-2), друге місце поділили Дмитро Ребров (3322-2) та Свіцельська Дар’я (3312-1), третє місце у Єгора Тимошова (3322-1) та Вікторії Дяді (3312-1). Серед майбутніх бакалаврів перемогу отримала Яніна Брензей (3319, «Журналістика»), друге місце у Тетяни Гулої (3339, «Видавнича справа та редагування»), а замикає трійку лідерів – Аліна Циганська (3329, «Реклама та зв’язки із громадськістю»).
Наукове товариство щиро вітає переможців та бажає їм подальшого розвитку! А ті, хто не посів призові місця, – не засмучуйтесь! Попереду ще багато часу, аби досягнути вершин.

Андрєєва Дар’я,
голова НТСА факультету журналістики
Фото: Дмитро Король

Схожі новини